İŞ GELİŞTİRME, PAZARLAMA VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Youtube Twitter Linkedin

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için temel öneme sahip kavramlardan birisidir. Müşterimize saygı, onun ihtiyaçlarını öngörmeye çalışma’nın önemine inanıyoruz. Müşterimizin kalite, zamanında hizmet ve yetkinlik konularındaki beklentilerinin her zaman için daha da ilerisini hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için temel hedef olduğundan, proje çalışmalarımızın her aşamasında her türlü bilgiyi müşterimizle paylaşıyoruz ve de müşterimiz projeden tam olarak memnun kalana kadar çalışmamız devam eder.

Network

Çok farklı kuruluşlarla tesis edilmiş olan network ağımız sayesinde esnek çalışma, uzmanlık ve proje gerçekleştirme imkanına sahibiz.

Hız

Bürokratik gecikmelerden kaçınmak bizim için önemli. Zamanın en önemli varlıklarımızdan biri olduğunundan yola çıkarak, mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşmak adına çevik olmak temel değerlerimizdendir.

Bütünlük

Bütün çalışmalarımız bir bütünlük içinde gerçekleşir. Ekibimizin tüm üyeleri dürüstlük, adillik ve davranışlarında yüksek standardlara sahiptir. Sorumlu vatandaş ve çalışan olarak tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim için yüksek öneme sahiptir.

Şeffaflık

Şeffaf proje yapılandırması ve planlaması

Paylaşımcı

Mümkün olduğunca bilgi toplamayı ve de bunları paylaşmayı hedefliyoruz. Bilgiyi uygun şekilde analiz ederek müşterimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Müşterisine en yüksek kalitede servis vermeyi hedefleyen Avraska, sürekli olarak Türkiye ve diğer ülke pazarlarını gözlemlemektedir. Bu amaçla ticaret odaları toplantılarına katılıyoruz, sektörel raporları takip ediyoruz ve farklı yayın organlarına abonelik gerçekleştiriyoruz.

Bilgi

Gücümüzün temel kaynağı yetkin, yetenekli, gelişime açık ekibimizdir. Firma çalışanlarının bilgilerini paylaşarak ekip ruhu halinde çalışması firmamızı daha da güçlü yapmaktadır.

Mükemmeliyetçilik

Kalite sorumluluğumuz yüksektir. Hizmet karşılığı alınan ücretin hakkını en üst seviyede vermek firmamızın temel önceliklerindendir. Biz mükemmellik üretiyoruz, sürekli gelişim temel önceliklerimizden ve değişime büyük bir iştahla cevap veriyoruz. Tüm ekip üyelerimiz yaptıkları çalışmaların kalitesinden sorumludur.

Doğruluk

Avraska raporları daima bilimsel kriterlere göre yazar. Bu nedenle elde edilen bilgilerin kaynakları her zaman belirtilir. Kaynaklarımız iyi bilinen, güvenilir ve de herkesce kabul edilen yerlerden temin edilir . Bir bilgiyi doğru kabul edebilmek için farklı kaynaklardan elde edilen bilgiler karşılaştırılır, ve de bilgiler birbirleriyle uyuşuyorsa ancak o zaman bilgi doğru kabul edilir.

Yetkinlik

Söz verilen hizmet seviyesi ve de çeşidi için yeterli deneyim ve de yetenek temel önceliklerimizdendir.

İnsan Değeri

Biz çalışanımıza değer veririz. Herkese saygıyla yaklaşırız ve de projenin kalitesine katkı sağlayan her türlü yeni fikre gereken önemi, değeri göstermekten çekinmeyiz. Sürekli başarı için çalışanımıza eğitim ve gelişim desteği sağlamak büyük öneme sahiptir. Tüm ilişkilerimiz güven ve açıklık üzerine kuruludur.

E-Posta Aboneliği